تصادف لکسوس LX570 با پژو 206

تصادف لکسوس LX570 با پژو 206

تصادف آقای عبدالرضا هاشم زایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۵ در ۱۲۰ کیلومتری ارکان …

آقای هاشم زایی، نماینده مردم تهران در مجلس که برای حضور در مراسم دهه اول محرم عازم روستای بیاضه زادگاه خود بود در یک سانحه رانندگی در حوالی ساغند در ۱۲۰ کیلومتری اردکان در یک سانحه رانندگی مصدوم شد.

تصادف لکسوس

در این حادثه که ساعت سه و نیم امروز بعد از ظهر جمعه رخ داد، یک خودروی ۲۰۶ از مسیر خود منحرف شده و با خودروی لکسوس LX570 آقای هاشم زایی برخورد کرد که در این تصادف دو سرنشین خودروی ۲۰۶ دچار سوختگی شدند و فوت کردند و آقای هاشم زایی و راننده ایشان نیز دچار مصدومیت شدند و به بیمارستانی در یزد منتقل شدند.

اقای هاشم زایی دچار خونریزی داخلی شده بود که این مسئله منجر به سوراخ شدن چند قسمت از روده او شده بود که این موضوع موجب شد مورد عمل جراحی قرار بگیرد. استاندار یزد با بیان اینکه دقایقی پیش با پزشک معالج او صحبت کردم؛ تاکید کرد که پزشک ایشان اظلاع داد که عمل موفقیت آمیز بوده است.

پژو 206
پژو ۲۰۶

سیدمحمد میرمحمدی استاندار یزد در گفتگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، اظهار داشت که دست آقای هاشم زایی در این تصادف شکسته شده لذا دست او گچ گرفته شده و تمام اقدامات اولیه برای بهبود وضعیت جسمانی ایشان در همان ساعات نخستین انجام شده است.

تصادق
لکسوس LX570

دیگه از این نمونه تصادفات و کشته شدن مردم برامون عادی شده، نماینده های محترم که برای کشتن مردم تصمیم میگیرن حالا می بینیم که شاخ به شاخ با مردم میشن و چون ماشینای این آقایون خاصه چیزی شون نمیشه اما ما مردم کم توقع باید کشته بشیم …

حتما کلیک کنید  تصادف بی ام و M3 در پیست نوربرگ رینگ
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط5 دیدگاه