مکلارن 570-VX ساخته ی Vorsteinerدر نمایشگاه SEMA 2016 به نمایش درآمد

مکلارن 570-VX ساخته ی Vorsteinerدر نمایشگاه SEMA 2016 به نمایش درآمد

صنعت تیونینگ به تازگی دست روی مکلارن جدید یعنی ۵۷۰S گذاشته است، البته همچنان تنوع در اختیارات، در این زمینه، به چشم نمی خورد. کمپانی تیونیگ Vorsteiner احتمالا فراگیرترین پکیج را برای ۵۷۰S ارایه کرده است و برای اولین بار طی هفته گذشته، در نمایشگاه SEMA 2016 به دیده گذاشته است.vorsteiner-mclaren-570-vx-1

مکلارن ۵۷۰-VX Vorsteiner  تاثیراتی چند ازمحصولات مکلارن، از قبیل مدل هایی چون ۶۷۵ LT و P1 پذیرفته است. سپر پیشین جدید که پنل های شیرجه (dive panels) تازه ای را دربرگرفته است که منجر به افزایش جریان هوا به رادیاتور ها می شود، در خلال این مباحث، شایعاتی درباره حرکت بالارونده ی کانال ها هم است، که باعث افزایش نیروی رو به پایین خواهد شد.

vorsteiner-mclaren-570-vx-1بخش پشتین این خودرو با الهام از مسابقات با دیفیوزر های بزرگ، اسپویلر لبه ی صندوق عقب و باله ی نصب شده بر روی شاسی طراحی گشته است. به نظر می رسد باله ی عقب برای مطابقت با راستای خط سقف همگام سازی شده است. طراحی قسمت های ایرودینامیک پیشین و پسین این خودرو توسط CFD (محاسبه ی دینامیک سیالات) برای اطمینان از توازنِ درستِ نیروی رو به پایین، مورد آزمون قرار گرفته است.

vorsteiner-mclaren-570-vx-4جلوه ی این مدل، رنگی مات به همراه فیبر کربن حرارت دیده (pre-pref autoclaved) برای اجزای ایرودینامیکی به خود گرفته است. خطوط مرکزی سفیدرنگ به ماشین نمایی متمایز بخشیده اند. کالیپر قرمزرنگ ( بخش ترمز، که شامل لنت و نگهدارنده ی آن است.) در تطابق با نشان سرخ رنگ Vorsteiner در وسط رینگ هاست. تمامی این اجزا در جای نصبِ پیش فرض کارخانه قرار گرفته اند، همچنین گفته شده است که این قطعات براحتی نیز نصب گردیده اند.

حتما کلیک کنید  شرط شرکت فراری برای خرید لافراری

vorsteiner-mclaren-570-vx-6 همانطور که خواهید دید، اسپویلر پشتین، به ۵۷۰S وجهه ایی افسونگر چون مکلارن P1 GTR بخشیده است. در زیر پوستین اما، ۵۷۰S از جنبه مکانیکی بی تغییر مانده است. این خودرو به پیشرانه ی ۳٫۸ لیتری توربوی دوقلو V8 با توان ۵۶۲ اسب بخاری مجهز شده است. هنوز صحبتی از بهای ۵۷۰-VX به میان نیامده است و نه اینکه آیا این پکیج همچنین برای ۵۴۰C درنظر گرفته شده است.

  • vorsteiner-mclaren-570-vx-7
  • vorsteiner-mclaren-570-vx-4
  • vorsteiner-mclaren-570-vx-31
  • vorsteiner-mclaren-570-vx-21
468×60 content ad

درباره نویسنده

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...