دانلود فیلم مرحله آخر WRC فصل 2016

دانلود فیلم مرحله آخر WRC فصل 2016

رالی قهرمانی جهان یا همان WRC یک رقابت بین‌الملی رالی است که هرساله توسط فدراسیون بین‌المللی اتومبیل‌رانی برگزار می‌شود. هر فصل این مسابقات که هرکدام در کشور مختلفی برگزار می‌گردد و در هر مسابقه به راننده‌ها و سازنده‌ها طبق شیوه امتیازدهی فیا امتیاز داده‌می‌شود. و در پایان هر فصل به بهترین راننده و بهترین سازنده جایزه داده‌می‌شود. در کلاس اصلی این رقابت‌ها، خودروهای رالی جهانی به رقابت می‌پردازند. ( کلاس WRC 2 و WRC 3 )

رالی WRC استرالیا 2016

آخرین رویداد فصل ۲۰۱۶ رالی قهرمانی جهان WRC در استرالیا برگزار شد که در نهایت با پیروزی آندریاس میکلسن، راننده تیم فولکس به پایان رسید. میکلسن آخرین مرحله مسابقات را با ۱۴٫۹ ثانیه اختلاف نسبت به هم تیمی خود، سباستین اوژیه پیروز شد تا برای فولکس واگن یک خداحافظی رویایی را رقم بزند.

رالی WRC استرالیا 2016

اوژیه و فولگس واگن، چهارمین قهرمانی پیاپی را در رالی قهرمانی جهان بدست آوردند و از فصل دیگر شاهد حضور فولکس در رقابت ها نخواهیم بود.

تیری نویل نیز با هیوندای i20 خود جایگاه سوم در مسابقه استرالیا به همراه دو پاور استیج را کسب کرد و توانست جایگاه دوم جدول رده بندی را بالاتر از میکلسن از آن خود کند.

رالی WRC استرالیا 2016

هم تیمی های او، هیدن پادن و دنی سوردو در جایگاهای بعدی رالی استرالیا ایستادند تا در نهایت تیم هیوندای موتوراسپورت در جایگاه دوم تیمی با ۳۱۲ امتیاز قرار گیرد.

بدشانسی های گری متی لاتوالا در مسابقه استرالیا هم چنان ادامه داشت و او با پنالتی ۱:۳۰ ثانیه ای رو به رو شد و نتوانست عملکرد خوب خود را در چند مسابقه اخیر به نمایش بگذارد و در نهایت به جایگاه ششم در جدول رده بندی دست یافت تا یک وداع تلخ با فولکس واگن داشته باشد.

حتما کلیک کنید  رالی گامبال 3000

متن گرفته شده از سایت f1iran .com

جهت دانلود فیلم کامل و هایلایت های مرحله آخر از فصل ۲۰۱۶ مسابقات رالی قهرمانی جهان (WRC) که در استرالیا برگزار شد ، بر روی لینک زیر کلیک کنید…

دانلود رایگان فیلم مسابقات WRC
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطیک دیدگاه