اخبار آتو شو دیترویت: اینفینیتی QX50 انقلابی در SUV ها

اخبار آتو شو دیترویت: اینفینیتی QX50 انقلابی در SUV ها

سرانجام نیسان برند لوکس خودش اینفینیتی را با رونمایی از اینفینیتی QX50 در آتو شو دیترویت رونمایی کرد تا شروعی قدرتمند و با شکوه در آمریکای شمالی داشته باشد،جایی که امیدوار است در اینده بتواند فروش خوب و قابل توجهی داشته باشد.

اینفینیتی QX50

اینفینیتی QX50 ادعای های تک بودن دارد،خودرویی که ادعا دارد هم کم مصرف است هم تکنولوژی های روز را بر خود حمل میکند هم اینکه طراحی ای مطابق با بازار را داراست و اینکه ادعا دارد انقلابی در بین SUV ها به پا خواهد کرد.

در جلو پنجره مشبکی همراه با علامت بزرگ اینفینیتی وجود دارد در کنار آنها چراغهای LED و چراغهای روشن در طول روز وجود دارند.سپر پایینی دارای صفحه های ترمز است که به نورهای LED مجهز شده است. تحدب رو به بالای آن موتور فشرده متغیر توربو را مخفی میسازدکه از نظر کارایی مزیتهای بهتری نسبت به موتور قدیمی دارد.مخزن ۰-۲ لیتری اش که در سال ۲۰۱۶ رونمایی شد و اینفینیتی ادعا کرد قابلیتهای دیزل و بنزین پالایش شده را دارد. در QX50 میتوان از آن برای راندن خودروی چهارچرخ با چرخ دنده های خودکار استفاده کرد.

اینفینتی QX50

در این ماشین از بدنه های طراحی شده به همراه درهای چین خورده به سمت پایین استفاده شده است به همراه قوس چرخهای زمخت پلاستیکی، همینطور رنگ برنزی جدیدی برای این ماشین ساخته شده است درحالی که از کناره ها نورهای عریض نمای متفاوتی به آن میدهند.

طراحی داخلی اینفینتی QX50 به مدل تولیدی خودرو نسبت به کانسپت شباهت بیشتری دارد. به همراه تمام کنترلهایی که از یک ماشین جاده انتظار دارید. همچنین تمام اطراف داشبورد و جلو از چرم خالی است به همراه صفحه نمایش دیجیتال پشت چرخها و دو صفحه نمایش روی داشبورد و چند دکمه روی کنسول مرکزی.

با رونمایی از QX50 در نمایشگاه پکن در سال ۲۰۱۶ رولند کروگر رییس اینفیتی گفت ما آینده محصولات QX را نشان دادیم که در آینده میتوان خودروهای کارآمد تر و سریعتری را عرضه کرد.
این شرکت همچنین از تکنولوژی جدید رانندگی نیمه خودکار خود به نام ProPILOT رونمایی کرد که توانایی رقابت با تکنولوژیهای ولوو و تسلا را خواهد داشت. این شرکت بسیار علاقه داشت تا بگوید این تکنولوژی تنها بعنوان کمک راننده برای مسیریابی بهتر خواهد بود و راننده کنترل خودرو را خواهد داشت.

  • c1wpjvrvqaaoil9
  • medium-9292-infinitiqx50
  • medium-9293-infinitiqx50
  • medium-9295-infinitiqx50
  • medium-9299-infinitiqx50
  • medium-9307-infinitiqx50
  • c1wpjvpusae-6hq (1)
  • c1wpjvpvqaegouk
  • c1wpjvqvqamrbwl
حتما کلیک کنید  بررسی آئودی RS5 جدید 2017
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...