نیسان وی موشن 2.0 کانسپت در ویترین مدل های اینده نگر موتورشو دیترویت 2017

نیسان وی موشن 2.0 کانسپت در ویترین مدل های اینده نگر موتورشو دیترویت 2017

نیسان وی موشن ۲٫۰  یک فستیوال تکنولوژی و ماشینی بدون راننده است که سیستم خودران “پروپایلوت” نیسان در اینده را نشان میدهد.

کانسپ را در موتور QX 50 SUV در حالی که کمپانی خواهرش، اینفینیتی مدل شو دیترویت ۲۰۱۷ رونمایی کرد.این نیسان ساخته شد تا تغییرات نیسان را در زمینه زبان طراحی و سیستم ماشین های خودران را نشان دهد.

شکل زاویه دار این ماشین نشان از پتانسیل این ماشین میدهد که میتواند جای ماکسیما را در کلاس خانوادگی های بزرگ بگیرد همراه با چراغ های ال ای دی زاویه دار و بدنه ای که در ان خط های تیزی کار شده.

طراحی داخلی جوری است که گویی برای حرفه ای های مشغول اینده ساخته شده است،یک صفحه نمایش مرکزی دراز در ان جلو وجود دارد که از سرعت بالایی برخوردار است که در کنار ان یک فرمان نصفه مستطیل شکل است. در کف و در های این ماشین از چوب هایی راه راه استفاده شده و درعقب این ماشین یک کنسول وجود دارد که یک میز برای سر نشینان عقب فراهم میسازد.

معمولا بیشتر کانسپ ها به این که قابلیت خودران بودن خواهند داشت مانور میدن، در سیستم پرو پالیوت که قرار است نیسان در ماشین هایش استفاده کند گفته میشود که علاوه بر بزرگ راه ها این سیستم را در سطح شهر نیز میتوان استفاده کرد.

برند های ژاپنی هنوز اعلام نکرده اند که قدرت این ماشین از چه نوع موتوری تامین میشود و متاسفانه چیزی برای این که این موضوع را نمایان کند وجود ندارد.

  • image-uploaded-from-ios-2_3
  • image-uploaded-from-ios-1_3
  • image-uploaded-from-ios-3_3
  • imageshandler-4
  • imageshandler-3
  • imageshandler-5

 

حتما کلیک کنید  هیولای شش دست و پای براباس در نمایشگاه ژنو 2014
468×60 content ad

درباره نویسنده

نویسنده وب سایت وننو ID Telegram:@H_javad

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...