10 خودرو از بهترین تازه واردها در آتوشوی دیترویت 2017

10 خودرو از بهترین تازه واردها در آتوشوی دیترویت 2017

امروز به بهترین خودروهای جدید اتوشوی دیترویت ۲۰۱۷ از نگاه AutoGuide.com می پردازیم…

همچون سالهای گذشته، بیشتر تولیدکنندگان خودرو، آخرین و بهترین محصولاتشان را در اتوشوی دیترویت، معرفی می کنند; اما همچون زندگی، همه آنان نمی توانند پیروز باشند; چندین محصول با شور و هیجان از پارک خارج شدند در جایی که بقیه، خُب، تا به این زمان ما فراموش کرده ایم که آنها چه بودند!
دیترویت جریان آتوشو های سالیانه را آغاز نمود، که در شیکاگو، ژنو، توکیو و جاهای دیگر در تعقیب رَدِ لاستیک(!)، حادث می شوند; شسته و رفته خلاصه شده اند، این هم ۱۰ خودروی مهم که در شهر موتور، رونمایی شدند.


۱۰٫ فولکس واگن ۲۰۱۸ Tiguan 

2018 Volkswagen Tiguan

منتخب شماره ۱۰ ما، فولکس واگن تیگوان کاملا نو شده است، سرانجام کراس اوور جمع و جور این کمپانی یک افزایش اندازه جهشی داشته است; با نمایش در قالبی بزرگتر در فاصله ی بین دو محور، این مدل ۲۰۱۸ به اندازه ی ۱۰٫۷ اینچ از مدل پیشین طویل تر; به علاوه ۵۷ درصد فضای بار بزرگتری دارد. انتظار یک پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژ در زیر کاپوت را داریم که توان تحویلی در حدود ۱۸۴ اسب بخار را خواهد داشت; همچنین این خودرو با یک انتقال دهنده قدرت ۸ سرعته ی خودکار، چرخ های جلو متحرک و چهارچرخ متحرک، دو یا سه ردیف صندلی، ارایه می گردد.


۹٫ نیسان Rouge اسپرت (X-Trail)

2017 Nissan Rogue Sport

خودروی بعدی، نیسان روگ اسپرت تماما جدید است، یک نسخه ی کوچکتر از کراس اوور بسیار محبوب سازنده ژاپنی; در سال ۲۰۱۶، روگ از سدان آلتیما پیشی گرفت تا به پرفروش ترین خودروی کمپانی نیسان در آمریکا تبدیل شود. چنان که نسخه اسپرت، معماری یکسانی با برادر بزرگترش به اشتراک گذاشته است و نقش یک خودرو با فاصله ی کوتاهتر بین دو محور و اندازه ی بدنه ای که ۱۲ اینچ کاهش طول داشته است را دارد; توان از یک پیشرانه ۲ لیتری و چهار سیلندر، که ۱۴۱ اسب پا کوتاه به آن بخشیده شده است، فراهم می گردد. به شکل جالبی، این خودرو همچون مدل Qashqai (قشقایی) در کانادا ، مانند اروپا، به فروش خواهد رسید.


۸٫ اینفینیتی QX50 Concept

2018 Infiniti QX50 Concept

خودروی شماره ۸ اینفینیتی QX50 کانسپت است، که واقعا در نام، یک آموزش طراحیست; تنها به این دلیل که به نظر می رسد این خودرو آماده ی تولید است. اختصاصا، نشان می دهد که نسل بعدی QX50 به چه شکل خواهد بود. جدا از پیشرفت، تکنولوژی خودران و سیستم چهارچرخ متحرک که بیشتر به محور جلو تمایل دارد، این خودرو برای اولین به یک پیشرانه با تراکم متغیر، مجهز شده است; با حجم ۲ لیتر، این واحد میتواند ۲۷ درصد نسبت به یک پیشرانه V6 با قدرتی مشابه، به صرفه تر باشد.


۷٫ شورولت Traverse

2018 Chevrolet Traverse

کراس اوور بسیار محبوب شورولت، Traverse، برای سال ۲۰۱۸، کاملا دستخوش تغییر شده است; کمی نسبت به مدل در دسترس امروزی، بزرگتر شده است. مقداری کشیده تر گشته است. طویل تر شدن بخش میانی فضای بیشتری برای اتاق سرنشینان و حمل بار فراهم ساخته است; بهترین عمده ی رقبا; زمانی که حرف تغییر و تحول به میان می آید; یک پیشرانه ی تنفس طبیعی ۳٫۶ لیتری V6 در دسترس است، اما شاید آبشن هیجان انگیزتر یک واحد ۲ لیتری توربوشارژ باشد. هر دو پیشرانه با جعبه دنده ۹-سرعته ی خودکار هماهنگ هستند. آتوشوی امسال دیترویت به نسبت خسته کننده بود، بدون رونمایی های زمین صاف کن!، که دلیلی بر مفید بودن بود – اگرچه تاحدی کسل کننده – ماشین هایی چون Traverse، جزو ۱۰ خودروی برتر فهرست ما بودند.


۶٫ هوندا Odyssey (ادیسه)

2017 Honda Odyssey

کمپانی هوندا مینی ون جدید Odyssey را در دیترویت معرفی کرد، به لطف پیشرفت های مهندسی; این ماشین با وجود افزایش ۴۴ درصد در استحکام پیچشی; ۹۵ پوند از مدل قبلی سبک تر است; یک پیشرانه بنزینی ۳٫۵ لیتری V6 خشمی با توان ۲۸۰ اسب بخار دریک کلاس رقابتی ایجاد می نماید; این خودرو با هردو جعبه دنده ۹-سرعته خودکار و ۱۰-نسبت کاملا جدید، برگشته است. انتظار بهترین در کلاس، تجهیزات رفاهی و صرفه ای اقتصادی را داریم.


۵٫ آئودی Q8 Concept

2017 Audi Q8 Concept

شماره ی۵ ما، خودروی خیالی جدید آئودی است. این استایل خودرو، آنچه که ظاهر یک کراس اوور “کوپه” بزرگ تولیدی خواهد بود را، پیش نمایی می کند; این ماشین به پنجره های بدن قاب، یک جلو پنجره خشک و بزرگ; و طراحی کلی تیزی مزین شده است. این آبی زیبا، به یک رانشگر هایبریدی به توان ۴۴۲ اسب بخار و ۵۱۶ پوند-فوت گشتاور مجهز گشته است. همانطور که احتمالا حدس زده اید، سیستم چهارچرخ متحرک quattro شامل این خودرو می شود; همچنان که جعبه دنده ی ۸-سرعته ی خودکار خواهد شد.


۴٫ فورد F – 150

Ford F-150 2018

فورد F – ۱۵۰ یک قضیه ی بزرگ است، و بادامی شکل آبی (منظور نشان فورد است) تنها یک بروز رسانی برای پرفروشترین محصول در جهت آماده سازی برای سال ۲۰۱۸ داشته است; طرح بزرگترین پیکاب نیم- تن، یک پیشرانه دیزلی کاملا جدید ۳ لیتری V6 که توانایی بسیاری در بازدهی است; بخاطر اینکه فراموش نشود، دیگر پیشرانه های هم به شدت بروز گشته اند، سیستم انتقال قدرت ۱۰-سرعته; برای اولین بار در این بخش هم شامل شده است.


۳٫ فولکس واگن I.D. Buzz Concept

Volkswagen ID Buzz Concept

I.D. Buzz Concept فولکس واگن یک ون مدرن خودمانی با یک پیشرانه ی کاملا الکتریکی که بوسیله یک مجموعه باتری که محدوده ی مسافتی ۲۷۰ مایل (حدود ۴۳۲ کیلوتر) را رقم می زند; همراه شده است; در کنار انتشار آلایندگی صفر، این وسیله نقلیه خانوادگی به سیستم چهارچرخ متحرک نیز مجهز گشته است; فضای داخلی; باز ، باروح و هماهنگ با نمای صاف و شفاف بیرونی است; I.D. Buzz Concept می تواند در حدود ۵ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل برساعت برسد; همچنین دارای ویژگی کاملا “خودران” است.


۲٫ تویوتا Camry

2018 Toyota Camry

ازش خوشتون بیاید یا بدتان بیاید، یکی از بهترین خودروهای جهان تویوتا کمری متواضع است; این ماشین دوستدار خانواده ی چهاردرب، برای سال ۲۰۱۸، سرتاپا تازه سازی شده است; طراحی هیجان انگیز داخلی و بیرونی اش، برجسته تر شده است; فاصله بین دو محور ۲ اینچ افزایش یافته است; که باید پاسخ فرمان پذیری بیشتری بوجود می آورد; سه نیروی محرکه شامل پیشرانه های ۳٫۵ لیتری V6، ۲٫۵ لیتری چهار سیلندر و یک نسخه ی هایبریدی ارائه می گردند; که انجام وظیفه ی تغییر دنده به دست یک جعبه دنده ی ۸-سرعته خودکار صورت می پذیرد.


۱٫ کیا GT Stinger

2018 Kia Stinger GT

سرانجام، خودروی مورد علاقه ما که در آتوشوی بین المللی شمال آمریکای شمالی ۲۰۱۷(آتوشوی دیترویت)، کیا ست; به خصوص GT Stinger. این سدان اسپرت محور عقب است; و در پیست خودنمای نوربرگ رینگ آلمان تقویت شده است; دو پیشرانه برای این خودروی چهاردرب شیک و باب روز ارائه می شود، شامل یک پیشرانه ی ۴ سیلندر توربوشارژ که وظیفه ی انجام کارها را به دوش می کشد، می باشد; بعلاوه پیشرانه ی ۳٫۳ لیتری توربوشارژ که ۳۶۵ اسب بخار ایجاد می کند; یک سیستم انتقال قدرت ۸-سرعته خودکار بصورت استاندارد وجود دارد; که رسیدن به سرعت ۶۲ مایل (۱۰۰ کیلومتر بر ساعت) را در مدت زمان کوتاه ۵٫۱ ثانیه، میسر می سازد; و اگر این هیجان انگیز نیست، پس شما زنده نیستید!

  • 03:29
  • 03:29

کلیپ "Top 5 Concept Car Debuts Of The 2017 Detroit Auto Show 1080p" با کیفیت 1080p Full HD و حجم 62.6 MiB
کلیپ "Top 5 Production Car Debuts Of The 2017 Detroit Auto Show 1080p" با کیفیت 1080p Full HD و حجم 55.3 MiB

منبع

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

مطالب مرتبط



در حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...