تصاویر جاسوسی از نسل هشتم پورشه911،یک نمایش خارق العاده

تصاویر جاسوسی از نسل هشتم پورشه911،یک نمایش خارق العاده

در سال ۲۰۱۵ شاهد مدل های ۹۹۱٫۲ از پورشه بودیم و همچنین در سال پیش رو مدل های ۹۱۱ جی تی ۳ و جی تی ۲ بازار ها را در خواهند نوردید اما باید منتظر یک تغیر نسل شگرف در سال ۲۰۱۹ باشیم،تصاویر پیش رو از تست پروتوتایپ نسل هشتم پورشه ۹۱۱ تایپ ۹۹۱٫۲ در اب و هوای برفی و سرد و خشن جنوب اسکاندیناوی هستیم.

نسل هشتم پورش ۹۱۱

در سال ۲۰۱۱ اولین بار تایپ ۹۹۱٫۲ پورش به خانواده توربوشارژ دار ها اضافه شد و بنظر میرسد در نسل بعدی نیز این روند همچنان ادامه داشته باشد و بجز ۹۹۱٫۲ پورش جی تی ۳ هم با موتورهای توربوشارژر در نسل بعدی ارائه خواهند شد.

خبر های رسیده حاکی از این است که پورش ۹۹۱٫۲ با شش انجنین ۴ سیلندری قابل سفارش خواهند بود که از مهمترین انها میتوان به گونه های هایبرید و تمام الکتریک ان که در سال ۲۰۲۰ عرضه میشوند نام برد.بنظر میرسد پورشه علاوه بر حفظ سیاست اسپورت بودن و چهره سنتی و پویایش قرار است بازار هوای پاک را نیز به خودش اختصاص بدهد تا از قافله عقب نماند.

در مورد سیستم انتقال قدرت این ماشین گمانه زنی های زیادی شده است اما چیزی که تا امروز قطعیت دارد وجود یک سیستم انتقال قدرت ۷ سرعته دستی در مدل های اولیه و سیستم ۷ سرعته PDK دابل کلاچ سنتی پورش در مدل های پیشرفته تر است.

طبق گمانه زنی هایی که شده است پورش موتور های تنفس طبیعی و گیرباکس های ۷ سرعته PDK را برای مدلهایی چون ۹۱۱R نیز در نظر خواهد داشت.

  • Porsche-911-004
  • Porsche-911-006
  • Porsche-911-014
  • Porsche-911-015
  • Porsche-911-017
  • Porsche-911-019
حتما کلیک کنید  درگ ویرون و پورشه 9ff
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...