شاخ به شاخ قسمت اول مقایسه پورشه 911 و کوروت

شاخ به شاخ قسمت اول مقایسه پورشه 911 و کوروت

موتورترند یک مجله ماشینی در آمریکاست که اولین چاپ آن در سپتامبر ۱۹۴۹ میلادی بود. موتورترند ۶۸ سال تجربه در زمینه تست ، بررسی و مقایسه انواع خودرو ها را باهم دارد.کمپانی Petersen صاحب این مجله است، مجله ای که در ماه بیش از یک میلیون خریدار دارد، Petersen شخص نیست بلکه یک موزه خودرو در لس آنجلس می باشد.

خب این تاریخچه کوتاهی از موتورترند بود که مشخص می کند یک تیم حرفه ای به تولید محتوای ماشینی مشغول هستند. یکی از جالب ترین برنامه های موتورترند ، برنامه شاخ به شاخ (Head 2 Head) است که در این برنامه دو خودرو با هم مقایسه می شوند و بدون هیچگونه تعصبی روی ماشین های آمریکایی ، ماشین ها را با هم مقایسه میکنند و از بدی ها و خوبی های هر کدام گفته میشود.

شاخ به شاخ
Corvette Grand Sport Vs Porsche 911

لحن مجری این برنامه خیلی خیلی بهتر از  جرمی کلارکسون است و مطالب فنی بیشتری نسبت به جملات کنایه آمیز کلارکسون گفته می شود.

ما در وننو تصمیم گرفتیم هر جمعه یک قسمت از شاخ به شاخ را همراه با زیر نویس فارسی در سایت قرار بدهیم.

زیرنویس فارسی بصورت شنیداری انجام می شود.

در قسمت اول شاخ به شاخ ، پورش ۹۱۱ کاررا اس و شورولت کوروت گرند اسپرت با هم مقایسه می شوند. خب توضیحاتی بیشتری راجب این دو ماشین نمیگم چون همه توضیحات همراه با نکات جالب و جذاب در فیلم زیر گفته شده است.

زیرنویس فارسی این برنامه اختصاصی برای وب سایت وننو بصورت شنیداری ترجمه شده است و زحمات زیادی برای ترجمه و هماهنگ کردن زیرنویس انجام شده به همین دلیل هیچ شخص حقیقی و حقوقی اجازه کپی کردن این مطلب را در سایت،وبلاگ و کانال های تلگرامی را ندارد. اگر واقعا قصد کمک کردن را دارید لینک این پست را در سایت ها و شبکه های اجتماعی شیر (share) کنید…

کلیپ "شاخ به شاخ قسمت اول" با کیفیت 720p HD و حجم 75.3 MiB
کلیپ "شاخ به شاخ قسمت اول" با کیفیت 360p و حجم 37.3 MiB
468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط3 دیدگاه