دانلود فیلم مرحله اول WRC مسابقات رالی قهرمانی جهان 2017

دانلود فیلم مرحله اول WRC مسابقات رالی قهرمانی جهان 2017

اخبار مسابقات رالی قهرمانی جهان فصل ۲۰۱۷ : اوژیه پیشتازی در رالی مونت کارلو را بعد از بداقبالی Neuville به دست گرفت…

سباستین اوژیه پیشتازی رالی مونت کارلو را بدست گرفت، روز شنبه اتفاقی رخ داد تا راننده تیم هیوندای، Neuville تمام مسابقه از روز اول را از دست بدهد. این راننده ثابت کرد که هیوندای i20 جدید، در بهترین فرم خود است، همچنین وی بهترین رانندگی خود را انجام داد که اوژیه هم این مساله را تایید نمود.

راننده هیوندای اما سرانجام با سرنوشتش روبرو شد، در یک پیج سرعت پایین، سیستم تعلیق عقب چرخ سمت چپ خودرو آسیب دید و برتری بزرگش را در مقابل راننده ی تیم فورد، از دست داد و با همین وضعیت و لنگ لنگان به کارش خاتمه داد و با ۳۰ دقیقه اختلاف به جایگاه پانزدهم بسنده کرد.

هیوندای این فصل را با بدشانسی شروع کرد، اولینش، تصادف راننده ی تست بود که منجر به بسته شدن کامل جاده و در ادامه لغو مرحله ی اول مسابقات شد. حتی بدتر از آن کشته شدن یکی از تماشاگران در این واقعه بود. حادثه ای که برای Neuville اتفاق افتاد همانطور که اوژیه توضیح داد، موردی از بدشانسی ها بود.

“Tierry Neuville دراین رالی ، بسیار عالی و با سرعتی زیاد رانندگی کرد. رانندگی در رالی مونت کارلو در این وضعیت و این سرعت، چالشی دشوار است. رالی مونت کارلو نیاز به شانس دارد. امیدوار بودم که او بدشانسی نیاورد، او کارش را بسیار خوب انجام داد،” این گفته ی قهرمان جهان است.

با این وجود، شروع مسابقات رالی WRC 2017 پیش نمایشی واضح از آنچه انتظارش در باقی مانده ی فصل می رود، است. فورد قدرتمند است نه فقط به این دلیل که قهرمان جهان را در اختیار دارد، فورد فیستا آر اس(Fiesta RS) ثابت کرده است که سریع و قابل اطمینان است، راننده دیگر فورد M-Sport، Ott Tanak هم پشت سر اوژیه است.

حتما کلیک کنید  بهترین صحنه های مسابقه رالی آلمان 2014

سپس تویوتاست، که درگیر اولین مشارکتش در ۱۷ سال گذشته است، Jari-Matti Latvala همه چیز برای تبدیل رویاها به واقعیت را دارد، او هم اکنون با خودروی تویوتا یاریس (Gazoo Yaris WRC) در جایگاه سوم قرار گفته است. Craig Breen با خودروی سیتروئن C3 در جایگاه چهارم و Dani Sordo با خودروی هیوندای i20 در جایگاه پنجم ایستاده اند.

Andreas Mikkelsen کسی که یک صندلی در کلاس سازندگان از دست داد، اکنون پیشتاز مسابقات WRC2 با خودروی اسکودا Fabia R5 است. او واقعا سریع بوده است، از روز اول سریع بوده است و همه چیز برای رسیدن و همراهی با کلاس سازندگان را داشته است.

WRC فصل ۲۰۱۷ مرحله اول مونت کارلو فرانسه: اوژیه پیروز رالی مونت کارلو شد، تویوتا اولین سکوی برتر در ۱۷ سال اخیر را بدست آورد

سباستین اوژیه پیروز رالی مونت کارلو در فصل جاری شد. راننده ی سابق فولکس واگن و قهرمان جهان، اکنون توانست برتری خود با تیم جدیدش، فورد، را رقم بزند. هم تیمی سابقش Jari-Matti هم موفق شد با تیم تویوتا به مقام دوم برسد و این سازنده خودرو ژاپنی را برای اولین بار بعد از ۱۷ سال به سکو برساند. جایگاه سوم هم به هم تیمی اوژیه، Ott Tanak در دیگر خودروی فورد فیستا RS رسید، البته وی تا قبل از مشکل پیشرانه خودرویش، در جایگاه دوم بود.

نتایج رالی مونت کارلو 2017

قهرمانی جهانی رالی ۲۰۱۷، دارای خودروهایی جدید با ۳۸۰ اسب بخار، در کلاس سازندگان یعنی فورد، تویوتا، سیتروئن و هیوندای است. تمام این چهار سازنده نشان دادند که عملکرد خودرویشان بهترکرده و آنها را سریعتر و پر سروصداتر ساخته اند. در کلاس WRC2، همانطور که اشاره شد Andreas Mikkelsen با تیم اسکودا پیشتاز است، همچنین این تیم دو سکوی برتر را از آن خود کرده است.

حتما کلیک کنید  دانلود فیلم مسابقه موتوجی پی آرژانتین 2015

همانگونه که خواندید، هیوندای پیشگامی اولیه را در دست داشت اما با اتفاقی که برای خودروی این تیم افتاد، اوژیه به همراه تیم فورد توانست زمان از دست رفته را جبران کند.

تیم فورد تصور می کرد که در انتهای روز جایگاه اول و دوم را بدست می آورد، یک مرحله از مسابقه می بایست برای برقراری امنیت تماشاگران ناشی از تراکم بالای جمعیت، الغا گردد. هم تیمی اوژیه، Tanank در تعقیب وی بود که دو سیلندر از پیشرانه ی ماشینش از کار افتاد. درنتیجه Latvala جایگاه دوم را تصاحب کرد. گذشته از این همه، راننده سابق فولکس واگن ثابت کرد که خودرو همه چیز نیست بلکه مهارت راننده شرطی اساسی است.

پیام توییتری Karanja Earl Simmons :

با این همه، اگر اوژیه وهم تیمی اش،
لاتوالا به جایگاه اول و دوم برسند،
تنها ثابت می کند که
تفاوت میان راننده هاست نه ماشین ها.

Neuville صحنه تلویزیونی نهایی را بُرد تا همه ی امتیازات را کسب کند، او مسابقه اش را در جایگاه پانزدهم به پایان رساند. همچنین Dani Sordo در پایان هیوندای را به جایگاه چهارم رسانید، او تنها راننده تیم هیوندای بود که مسابقه ای بی دردسر داشت. Hayden Paddonبعد از دور اول بازنشسته شد. در ادامه، Craig Breen با تیم سیتروئن مقام پنجم را کسب نمود.

  • Rallye Monte Carlo 2017 (37)
  • Rallye Monte Carlo 2017 (7)

دور دوم، ۹ فوریه برای رالی افسانه ای سوئد خواهد بود، این مسیر هم، رالی یخی دیگری است که از میان جنگل های سوئد گذر خواهد کرد.

گالری عکس رالی مونت کارلو ۲۰۱۷ دانلود فیلم های رالی مونت کارلو ۲۰۱۷ رمز www.veneno.ir منبع
468×60 content ad

درباره نویسنده

مطالب مرتبط