دانلود فیلم مرحله دوم WRC مسابقات رالی قهرمانی جهان 2017

دانلود فیلم مرحله دوم WRC مسابقات رالی قهرمانی جهان 2017

رالی WRC : لاتوالا اولین پیروزی برای تویوتا یاریس جدید را در رالی سوئد رقم زد

Jari-Matti Latval باری دیگر و با چهارمین بردش در دومین مرحله رالی قهرمانی جهان فصل ۲۰۱۷، فاتح رالی برفی سوئد شد، اما این بار پشت فرمان تویوتا یاریس WRC . این مسابقه رسما اولین پیروزی در WRC برای تویوتاست که بعد از گذشت ۱۷ سال، به این مسابقات بازگشته است. لاتوالا طی مسابقه قبلی در مونت کارلو (موناکو) به جایگاه دوم رسید، پیروزی در رالی سوئد، وی را به جایگاه برتر رسانید.

رالی سوئد 2017

فورد تاکنون خوب بوده است، آنها برای پیروزی با دو سکوی برتر در رالی سوئد ۲۰۱۷ به کار خود ادامه دادند. اولین راننده های آنها Ott Tanak بود که در جایگاه دوم کارش را به پایان برد و پشت سر او هم تیمی اش، سباستین اوژیه، به مقام سوم دست یافت که امیدها به پیروزیش بعد از اسپین (حرکت به دور خود) زودهنگام او، از بین رفت. لانوالا در پیش بود تا در این مسابقه از اوژیه و در مجموع از Thierry Neuville ، Kris Meeke و Haydan Paddon جلو بیافتد.

دنی سوردو برای چهارمین بار برای هیوندای به خانه آمد درحالی که Craig Breen با سیتروئن Total Abu Dhabi WRT در صدر ۵ نفر بود. Elfyn Evans بار دیگر با فورد فیستا تیم M-Sport جلوتر از Paddon از هیوندای و Stephane Lefebvre از تیم سینروئن، در جایگاه ششم قرار گرفت.

رالی سوئد 2017

لاتوالا در بخش نخست مسابقه پیشگام بود اما Neuville جلو افتاد تا در بخش های ۲ و ۳ به پیروزی برسد، برای لاتوالا سرعت، وقتی که توانست چندین بار بین بخش های مختلف به سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد، مساله ی چندانی نبود. او دوباره در بخش ۴ به جایگاه اول جهید اما Neuville در بخش های تعقیبی، او را شکست داد.

حتما کلیک کنید  دانلود رایگان رالی ایتالیا WRC 2017 : پیروزی اوت تاناک از فورد

بخش ۹، طولاتی ترین آزمون سرعت برای راننده ها گشته بود و این Tanank بود که پیروز این میدان شد، که به همراه هم تیمی اش، اوژیه، در فورد فیستا WRC پیشتازی می کردند. Neuville جندان عقب نبود و در این بخش سوم شد. راننده ی تیم هیوندای پس از بخش های ۱۱ و ۱۲ پیش افتاد، Tanak که در صبح روز شنبه سریعترین بود، در کنار لاتوالا در جایگاه دوم، به مقام سوم رسید. اوژیه هم چهارم شد.

رالی سوئد 2017

فاجعه باری دیگر در روز شنبه برای Neuville رخ داد کسی که مجبور شده بود به دلیل تصادف با زهکشی و آسیب به سیستم تعلیق خودرویش، از پیشتازی بازماند. دقیقا چنین چیزی در رالی قبل ،چند هفته پیش در مونت کارلو، برای او رخ داده بود. بنابراین لاتوالا پیشتاز مسابقه انگاشته شد و با احتیاط نسبت به رقیبانش در صبح یکشنبه، در جلو حرکت می نمود. او برای Tanak، کسی که درباره ی فورد او نکران بود، بسیار سریع بود; در این خلال، اوژیه اسپین (حرکت خودرو به دور خودش) کرد، اما ، هر دو راننده فورد با جایگاهی بر روی سکو ، به کار خود پایان دادند.

  • Rally Sweden WRC 2017 (7)
  • Rally Sweden WRC 2017 (20)

دور بعدی مسابقات، ذات حقیقی خودروهای جدید WRC را به ورطه ی آزمون خواهد کشاند; آنها برای اولین بار در رالی مکزیک در ۹ ماه مارچ، با شن، ماسه و ریگ روبرو خواهند شد.

گالری عکس رالی سوئد ۲۰۱۷ دانلود فیلم های رالی سوئد ۲۰۱۷ رمز www.veneno.ir منبع
468×60 content ad

درباره نویسنده

مطالب مرتبط2 دیدگاه