فراری 812 سوپرفست

فراری 812 سوپرفست

فراری سرانجام نسخه ۸۱۲ سوپرفست را برای حضور در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۷ معرفی رسمی کرد.این خودرو که پیش از این قرار بود با نام فراری اف ۱۲ ام معرفی شود با فیس لیفتی جزئی با نام فراری ۸۱۲ سوپرفست برای نمایشگاه ژنو اماده شده است،فراری ۸۱۲ سوپرفست از نسل جدید V12 های فراری پشتیبانی میکند.

 

این خودرو از یک موتور ۶٫۵ لیتری دوازده سیلندر بهره میبرد که قادر است ۷۸۹ اسب بخار توان را در ۸۵۰۰ دور تامین کنند و همچنین گشتاوری معادل ۷۱۸ نیوتون متر را در ۷۰۰۰ درو داشته باشد.حداکثر سرعت این خودروی زیبا ۳۴۰ کیلومتر برساعت خواهد بود و صفر تا ۱۰۰ را تنها در ۲٫۹ ثانیه پر میکند.
این خودرو با طراحی سنتی ایتالیایی تکمیل میشود که بصورت V12 موتور جلو کلاسیک است.خطهای شانه خودرو به سبک فراری ۳۶۵ GTB4 1969 کوتاه شده است تا خودرو عضلانی تر بنظر بیاید.چراغ های جلو بر اساس ری دیزاین و طراحی سپر و ورودی هوا و گلگیر ها تغیر پیدا کرده اند.

پیشرفت این خودرو مدیون سیستم دایرکت اینجکشن ۳۵۰ باری (۵۰۷۶٫۳۲Psi)و سیستم ورودی هوای متغیر است که از تکنولوژی موتور های فرمولا یک گرفته شده است و تحت تیم مهندسی فرمول یک فراری توسعه یافته است.فراری ۸۱۲سوپرفست از یک سیستم انتقال قدرت دو کلاچه با تغییر در ضرایب دنده، سرعت تعویض دنده بالاتر و همچنین پاسخگویی بهتر به باز و بسته شدن دریچه گاز دارد بهره میبرد. وزن خشک این ماشین ۱۵۲۵ کیلوگرم است و نسبت توزیع وزن آن ۴۷ درصد روی محور جلو و ۵۳ درصد روی محور عقب است.

حتما کلیک کنید  فراری FF در غرفه Oakley Design - موتورشو Autosport 2014

چهار چراغ عقب این خودرو به صورت گرد و در موضع پایین تری نسبت به فراری اف ۱۲ قرار دارد.این خودرو به مناسبت ۷۰ سالگی شرکت با رنگ ویژه روسو ستانتا عرضه میشود.

طراحی داخلی و راحتی و فضای داخلی یک بخش کلیدی برای هر فراری V12 ای است.فاصله بین حلقه های ورودی هوا یک منظره تازه و جدید را به خودرو داده است که ان را از یکنواختی گذشته خلاص کرده است.صندلی های اسپورت ،فرمان جدید و سیستم های سرگرمی جدید خودرو از ویژگی های کلیدی تغیر تجهیزات داخلی هستند.

  • Ferrari-812-Superfast-5
  • Ferrari-812-Superfast-6
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...