شاخ به شاخ قسمت دوم مقایسه هایابوسا و کاوازاکی ZX 14R

شاخ به شاخ قسمت دوم مقایسه هایابوسا و کاوازاکی ZX 14R

موتورترند یک مجله ماشینی در آمریکاست که اولین چاپ آن در سپتامبر ۱۹۴۹ میلادی بود. موتورترند ۶۸ سال تجربه در زمینه تست ، بررسی و مقایسه انواع خودرو ها را باهم دارد.کمپانی Petersen صاحب این مجله است، مجله ای که در ماه بیش از یک میلیون خریدار دارد، Petersen شخص نیست بلکه یکک موزه خودرو در لس آنجلس می باشد.

خب این تاریخچه کوتاهی از موتورترند بود که مشخص می کند یک تیم حرفه ای به تولید محتوای ماشینی مشغول هستند. یکی از جالب ترین برنامه های موتورترند ، برنامه شاخ به شاخ (Head 2 Head) است که در این برنامه دو خودرو با هم مقایسه می شوند و بدون هیچگونه تعصبی روی ماشین هایی آمریکایی ، ماشین ها را با هم مقایسه میکنند و از بدی ها و خوبی های هر کدام گفته میشود.

هایابوسا و کاوازاکی ZX

لحن مجری این برنامه خیلی خیلی بهتر از  جرمی کلارکسون است و مطالب فنی بیشتری نسبت به جملات کنایه آمیز کلارکسون گفته می شود.

ما در وننو تصمیم گرفتیم هر جمعه یک قسمت از شاخ به شاخ را همراه با زیر نویس فارسی در سایت قرار بدهیم.

زیرنویس فارسی بصورت شنیداری انجام می شود.

در قسمت دوم شاخ به شاخ ، شاهد تست و مقایسه غول های موتورسیکلت یا به عبارتی موتورسنگین هستیم. در این قسمت علاوه بر ذکر نکات جالب از موتورسیکلت های هایابوسا و کاوازاکی ZX 14R ، مسابقه درگ ۴۰۰ متر هم بین این دو غول موتورسنگین برگذار میشود. جزئیات بیشتر حتما در کلیپ مشاهده کنید…

زیرنویس فارسی این برنامه اختصاصی توسط Goyban برای وب سایت وننو بصورت شنیداری ترجمه شده است و زحمات زیادی برای ترجمه و هماهنگ کردن زیرنویس انجام شده به همین دلیل هیچ شخص حقیقی و حقوقی اجازه کپی کردن این مطلب را در سایت،وبلاگ و کانال های تلگرامی را ندارد. اگر واقعا قصد کمک کردن را دارید لینک این پست را در سایت ها و شبکه های اجتماعی شیر (sharee) کنید…

کلیپ "شاخ به شاخ قسمت دوم" با کیفیت 720p HD و حجم 46.3 MiB
کلیپ "شاخ به شاخ قسمت دوم" با کیفیت 480p و حجم 26.7 MiB
468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...