رسمی از موتور شو ژنو 2017 : قهرمان جهنم سبز وارد میشود ; هوراکان Performante

رسمی از موتور شو ژنو 2017 : قهرمان جهنم سبز وارد میشود ; هوراکان Performante

از تیغ بران پیست، لامبورگینی هوراکان Performante به صورت رسمی با ۶۳۱ اسب بخار،

بعد از رکورد نفس گیرش در پیست نوربرگرینگ، رونمایی شد

این خودرو، لامبورگینی هوراکان Performante است، خودرویی با تمرکز بر پیست، نسخه ی با عملکرد بالا کوچک ترین سوپرکار از این برند است. اواخر هفته ی گذشته، این سوپرکار با رکورد ۶:۵۲:۰۱ در نوربرگرینگ، ستایش طرفدارنش را برانگیخت، اما ما اطلاعات کاملی از جزئیات این مدل جدید در دست داشتیم، همچون اینکه در تابستان فرا می رسد.

 

به لطف ساختار تشکیل شده از فیبر کربن و آلومینیوم، هوراکان Performante به میزان ۴۰ کیلوگرم از مدل استاندارد سبک تر است که به بهبود عملکرد این اتومبیل کمک می کند، ولی همچنین رسیدن به لپ تایمی سریع، بوسیله ی ایرودینامیک پویا در سپر جلوی خودرو و باله بزرگ در پشت آن، حاصل گردیده است. خنک سازی بیشتر نیز از طریق هواکش های بیشتری در جلوی پیشرانه و چرخ ها، میسر شده است.

پیشرانه ی تنفس طبیعی V10 هم برای رسیدن به نیروی بیشتر، تقویت شده است و در حال حاضر ۶۳۱ اسب بخار توان و ۶۰۰ نیوتون متر گشتاور تولید می کند که نسبت به ۶۰۲ اسب بخار در مدل استاندارد، افزایش زیادی به نظر نمی رسد.

رسیدن سرعت از۰ تا ۱۰۰ کیلومتر برساعت، تنها در ۲٫۹ ثانیه رخ می دهد که از مدل استاندارد با زمان ۳٫۲ ثانیه سریعتر است، همچنین می تواند در زمان ۸٫۹ ثانیه به ۲۰۰ کیلومتر برساعت نیز برسد. بیشینه سرعت در این خودرو علی رغم نیروی رو به پایین(دانفورس) حاصل از ایرودینامیک فعال لامبورگینی به نام “Aerodinamica Lamborghini Attiva” به بیش از ۳۲۱ کیلومتر برساعت(۲۰۰ مایل برساعت) می رسد.

حتما کلیک کنید  فرزندان هنسی در نمایشگاه سما 2015

سیستم تعلیق تجدید نظر شده با تنظیمات مستحکم تر و سیستم چهارچرخ متحرک کوک شده به رفتار و منش این خودروی با عملکرد بالا و متمرکز بر پیست، افزوده گشته است.

چرخ های آلیاژ ۲۰ اینچی و جدید لامبورگینی امکان استفاده از لاستیک های پیرلی P Zero Corsa را می دهد، اگرچه رکورد در پیست با لاستیک های هم اکنون دردسترس Trofeo R صورت گرفته است. درون Performante بوسیله ی فیبر کربن و آلکانترا فراوانی زینت داده شده است، در کنار صندلی های اسپرت و صفحه ی دیجیتال نشانگرهای پشت فرمان که اطلاعات مربوط به ایرودینامیک فعال و دیگر داده های عملکردی را نمایش می دهد.

حتی استودیو مخصوص لامبورگینی این امکان را برای سفارشی سازی مالکین خودرو با توجه به سلایق شان، فراهم ساخته است، هرچند با قیمتی در حدود ۲۱۰ هزار پوند ( لامبورگینی قیمت ۱۷۳،۲۷۱ پوندی بدون مالیات را لیست کرده بود)، این بهایی است که باید برای این خدمات پرداخت شود.

آیا از لامبورگینی جدید، هوراکان Performante خوشتان آمده است؟

  • huracn-performante-high-5
  • huracn-performante-high-6
  • c6qm3nqxeaalntc
  • huracn-performante-high-2
  • huracn-performante-high-3
  • huracn-performante-high-4
468×60 content ad

درباره نویسنده

مطالب مرتبطیک دیدگاه