رسمی از موتور شو ژنو ۲۰۱۷: EF7 پینیفارینا فیتاپالدی

رسمی از موتور شو ژنو ۲۰۱۷: EF7 پینیفارینا فیتاپالدی

سرانجام خودروی EF7 پینیفارینا فیتاپالدی که ساخته شده توسط تیم طراحی پینیفارینا و توسعه داده شده توسط اسطوره اتوموبیل رانی امرسون فیتیپالدی بود در شو ژنو ۲۰۱۷ رونمایی شد.این خودرو از یک موتور ۸ سیلندر وی شکل بهره میبرد که میتواند ۵۹۲ اسب بخار توان را تولید کند.شاسی این خودرو بصورت مونوکوک فیبرکربنی است.

EF7 پینیفارینا فیتاپالدی

EF7 پینیفارینا فیتاپالدی  به وسیله تیم مهندسی HWA  و AMG المان ساخته شده است که پیشتر در موتور اسپورت توانایی های خودشان را ثابت کرده بودند و با توجه به پیچیدگی ساختی که در EF7 پینیفارینا فیتاپالدی  وجود دارد طولانی شدن روند ساخت ان میتواند طبیعی بنظر برسد.

شاسی این خودرو از مونوکوک فیبرکربنی تهیه شده است که ۱۰۰۰ کیلوگرم وزن خالص ان است که با یک موتور V8 پانصد و نود  و دو اسبی تجهیز شده است.

  • Pininfarina Fittipaldi EF7 veneno.ir_ (5)
  • Pininfarina Fittipaldi EF7 veneno.ir_ (2)

علاوه بر پینینفارینا ،امرسون فیتیپالدی تمامی علوم و تجربیات شخصی خودش و مهارت های رانندگی اش در سرتاسر جهان را در ساخت و توسعه این خودرو به کار برده است،فیتیپالدی در این زمینه گفت که این خودرو برای رانندگانی از هر سطح میتواند هم بخشنده باشد هم ایمن.برای مالیکن EF7 پینیفارینا فیتاپالدی  با هر سطح توانایی با توجه به عدم نیاز به علوم مکانیکی و تکنولوژی بالا رانندگی با این خودرو میتواند در پیست حداکثر لذت ممکن را داشته باشد.

  • Pininfarina Fittipaldi EF7 veneno.ir_ (4)
  • Pininfarina Fittipaldi EF7 veneno.ir_ (6)
  • Pininfarina Fittipaldi EF7 veneno.ir_ (7)

درپشت EF7 پینیفارینا فیتاپالدی  یک باله فیبرکربنی بزرگ را مشاهده میکنیم که نمای عقب خودرو را شبیه به استون مارتین ولکان کرده است.اما در جلوی خودرو طراحی خاصی را مشاهده نمیکنیم جز یک جفت چراغ ال ای دی عجیب غریب و یک اسپلیتر بزرگ.EF7 پینیفارینا فیتاپالدی  به عنوان یک کانسپت گرن توریسمو ویژن به موتورشو ژنو معرفی شده است.

حتما کلیک کنید  رولزرویس Serenity : نمایشی از اخرالزمان مجلل
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...