رسمی از موتور شو ژنو ۲۰۱۷: RUF سوار بر بالهای پرنده زرد دهه 80 پورشه

رسمی از موتور شو ژنو ۲۰۱۷: RUF سوار بر بالهای پرنده زرد دهه 80 پورشه

سرانجام از خودروی پر حرف و حدیث RUF در شو ژنو رونمایی شد. RUF CTR خودرویی پرتوان و زیباست که بر اساس پورشه ۹۱۱ مدل ۱۹۸۷ ساخته شده است و یاد و خاطره روزهای اوج این کمپانی را زنده میکند.

پورشه RUF CTR

خودروی RUF CTR اولین خودروی RUF است که به صورت کامل به وسیله تیم مهندسی این شرکت ساخته شده است.این ماشین اولین خودروی موتور عقب با شاسی مونوکوک فیبر کربنی است.در زیر درب پشتی این ماشین یک موتو ر ۳٫۶ لیتری توین توربو ۳٫۶ لیتری قرار گرفته است که میتواند ۷۱۰ اسب بخار توان و ۸۸۰ نیوتون متر گشتاور را تولید مند.خودروی RUF از سیستم روانکاری خشک برای تامین روغن و فشار ثابت استفاده میکند.

پورشه RUF CTR

همه ۷۱۰ اسب توان خودروی RUF CTR به وسیله یک سیستم انتقال قدرت شش سرعته دستی و دفرنسیال لغزشش محدود منتقل میشود.با توجه به این تجهیزات این خودرو صفر تا ۱۰۰ را تنها در ۳٫۵ ثانیه طی میکند و تنها در ۹ به ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت میرسد.

پورشه RUF CTR

خودروی RUF CTR اولین خودروی اسپرت RUF است که کاملا بر اساس شاسی مدل اولیه ساخته شده است،قسمت جلویی خوردو از فولاد ساخته شده است که به وسیله رول کیج پوشش داده شده است.سیستم تعلیق این خودرو شامل یک سیستم دابل ویشبورن برای محور های عقب و جلو است.

از این خوردوی جذاب در سال ۲۰۱۸ تنها ۳۰ عدد ساخته خواهد شد.

حتما کلیک کنید  رسمی از موتور شو ژنو ۲۰۱۷: فراری ۸۱۲ سوپر فست
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبطیک دیدگاه