رسمی از موتورشو ژنو 2017: دهمین سالگرد شرکت زنوو تی اس 1 هیولای 1147 اسبی

رسمی از موتورشو ژنو 2017: دهمین سالگرد شرکت زنوو تی اس 1 هیولای 1147 اسبی

شما سوپر کار دانمارکی، زنوو تی اس ۱ را با عملکرد بسیار بدش در برنامه تاپگیر و اتش گرفتنش به یاد بیاورید، شرکت زنوو برای درست کردن این فاجعه مدل تی اس وان را در ژنو پارسال رونمایی کرد که باز خورد زیادی هم داشت، یک ماشین کم یاب با موتور ۸ سیلندر وی شکل ۵٫۹ لیتری تویین سوپر شارژ شده که به صورت الکترونیکی تاپ اسپید ان در ۳۷۳ کیلومتر بر ساعت لیمیت شده بود. امسال نیز با مدل تی اس ۱ جی تی وارد میدان شده است.

ساخته شده برای گرامیداشت دهمین سالگرد زنوو تی اس ۱ جی تی گفته شده مدلی از نو طراحی شده با ریشه اصلی مدل معمولی تی اس ۱ میباشد. انتظار میرود که یک ماشین موتور وسط باشد با بدنه ای دست ساز از جنس فیبر کربن.  به گفته فرانکلی: این ماشین دارای پیشرانه ی هشت سیلندر وی شکل ۵٫۸ لیتری تویین سوپر شارژ شده خواهد بود که قدرتی برابر با ۱۵۰۰ اسب بخار تولید خواهد کرد و همراه با تاپ اسپیدی برابر با ۴۰۸ کیلومتر برساعت.

همچنین افزود: ما کارخانه جدیدی در جزیره زیلند دانمارک بنا کرده ایم،نمونه اولیه ما درحال تست نمونه انقلابیی از سیستم کنترل کشش در لاپلند بوده است و به زودی شبکه فروش خود را در اروپا اعلام خواهیم کرد. در انگلستان و امریکا نیز شبکه ای طراحی شده تا درخواست کسانی که بی صبرانه منتظر خرید ماشین ها هستند را ثبت کند. مدیر تبلیغات زنوو گفت: تنها ۱۵ دستگاه از مدل زنوو تی اس ۱  ساخته شد و تعداد مدلی که برای ۱۰ امین سالگرد ساخته میشود نیز حتی کمتر خواهد بود و قیمت ارزانی هم نخواهد داشت، قیمتی برابر با ۱٫۲۵٫۰۰۰ دلار خواهد داشت.

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...