بررسی ویدیویی بوگاتی chiron

بررسی ویدیویی بوگاتی chiron

کمپانی بوگاتی بعد از معرفی ویرون به عنوان یک سوپراسپرت خاص، زبان زد عام و خاص شد. حالا در هر جمعی صحبت از سرعت و اسب بخار می شود حتما نام بوگاتی برده می شود. حتی برای بعضی ها معیار قیاس خودروهای دیگر را نیز با بوگاتی می سنجند. کاری به درستی و اشتباهی حرف ها نداریم ویرون نشان از قدرت علم مهندسی و پر از اشتباهات بود، حتی طبق گفته ی کمپانی مادر بوگاتی یعنی فولکس واگن روی هر عدد از بوگاتی ضرری چند میلیون دلاری را متحمل شده است.

حالا دیگر دوره ی ویرون گذشته و با معرفی نسل جدید و جایگزین آن یعنی بوگاتی chiron قرار است فصل تازه ای از اتفاقات را رقم بزند. در این کلیپ نیز مجله ی اینترنتی اتوکار به بررسی  بوگاتی chiron  پرداخته است.

  • Bugatti-Chiron-Driving-Shots-6
  • Bugatti-Chiron-Driving-Shots-11

بوگاتی Chiron نیز از همان انجین w16 ویرون سود جسته است.مهندسین بوگاتی زمان ۳۰۰ ساعت آزمایش در تونل باد به همراه بیش از ۵۰۰،۰۰۰ هزار کیلومتر مسافت و بیش از ۲۰۰ نوع تایر را صرف بررسی و تست شیرون کرده اند.

انجین W16 Chiron باز طراحی شده است تا بتواتد ۲۵ درصد بیشتر نیرو تولید کند.قدرت موتور هشت لیتری شانزده سیلندر شیرون می تواند ۱۵۰۰ اسب بخار نیرو را به چرخ ها انتقال دهد.تمام قطعات ورودی هوا از جنس فیبر کربن ساخته شده است.در پیشرانه ۱۶ سیلند شیرون از چهارعدد توربوشارژ استفاده کرده است.برای خنک نگه داشتن این موتور پرمصرف و بیش از حد داغ از پمپاژ ۶۰،۰۰۰ هزار لیتر در دقیقه هوای فشرده به داخل موتور استفاده می کنند.همچنین در کنار هوا برای خنک نگه داشتن، ۸۰۰ لیتر آب در دقیقه به صورت دایره وار در موتور پمپ می شود.اگزوز شیرون از جنس تیتانیوم می باشد.

کلیپ "بررسی بوگاتی شیرون" با کیفیت 1080p Full HD و حجم 111.7 MiB
کلیپ "بررسی بوگاتی شیرون" با کیفیت 720p HD و حجم 63.5 MiB
468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

نویسنده وب سایت وننو ID Telegram:@H_javad

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...