مسابقه فرمول 1 چین 2017

مسابقه فرمول 1 چین 2017

پایان مسابقه فرمول ۱ چین و بازگشایی روزنه ی امید برای تیم مرسدس با اولین قهرمانی لوییس همیلتون در فصل جدید 🏎

در روزی که زمین لغزنده بود و همه با تایر های نیمه خیس (اینتر مدیِت) مسابقه را اغاز کردند به جز کارلوس ساینز که تصمیمی متفاوت داشت و با سوپر سافت استارت زد؛
همانطور که از لنس استرول از تیم ویلیامز انتظار میرفت نتوانست مسابقه خود را به پایان برساند و در دور های اغازین با برخوردی با یکی از ماشین های فورس ایندیا به مسابقه خود پایان داد، ناگفته نماند که این تصادف تصادفی اجتناب ناپذیر نبود و این را میتوای پای بی تجربگی لنس جوان گذاشت.
راننده تیم سائوبر هم (انتونیو جیوویناتزی) در دور های اغازین مسابقه تصادف خود را تکرار کرد و سیفتی کار را به داخل پیست کشاند.
نگاهی هم به استارت داشته باشیم ،مسابقه با استارت خوب همیلتون شروع شد و سباستین وتل از فراری و والتری بوتاس، هم تیمی اش، پشت سر او بودند.
مکس ورشتپن هم با استارتی فوق العاده از جایگاه ۱۶ به خودروهای پیشتاز پیوست.


با درخشش ورشتپن او از تیم فراری جلو افتاد، در ادامه که فتل پشت هم تیمی خود گیر کرده بود بعد از چند دور از او سبقت گرفت و طولی نکشید که ریکاردو را هم پشت سر گذاشت، هدف بعدی او مکس جوان بود، او بعد از چند دور که به مکس نزدیک شده بود با اشتباه مکس به راحتی از او سبقت گرفت و خود را به جایگاه دوم رساند؛
البته هم تیمی همیلتون بوتاس هم در دور سیفتی کار اسپین کرد و به رده ۱۲ سقوط کرد.
در انتهای مسابقه هم رقابت های جالبی در جریان بود و کارلوس ساینز و کوین مگنوسن روز خوبی را پشت سر گذاشتند کابوس امروز هم برای تیم مکلارن هوندا ادامه داشت و استفان وندورن به دلیل خرابی از مسابقه کنار رفت. در ادامه فرناندو آلونسو که رانندگی بی نظیری هم داشت و در جایگاه هفتم قرار داشت نیز با مشکل در ماشین خود مواجه شد و از‌ مسابقه خارج گشت.
در پایان لوئیس همیلتون اول شد و پشت سر او فتل دوم شد تا این دو راننده در جدول مسابقات هم امتیاز شوند.
پشت سر آنان دنیل ریکارد نتوانست از هم تیمی اش سبقت بگیرد و ورشتپن اولین سکوی خود را رقم زد. ریکاردو چهارم شد و رایکونن و بوتاس به مقام پنجمی و ششمی بسنده کردند.

متن توسط مجتبی فارسی و امیر محمد محمدی  نوشته شده است…

دانلود رایگان فیلم مسابقات گالری تصاویر فرمول ۱

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

نویسنده وب سایت وننو ID Telegram:@H_javad

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...