دانلود مسابقات فرمول یک 2017 – بحرین  “سخیر”

دانلود مسابقات فرمول یک 2017 – بحرین “سخیر”

وبسایت وننو – مرحله سوم از مسابقات جایزه بزرگ فرمول ۱ فصل ۲۰۱۷ در پیست سخیر بحرین برگزار شد و با پایان یافتن این مسابقه که خالی از اتفاقات و حوادث نبود، این سباستین فتل از فراری بود که اول از خط پایان عبور کرد و به دومین پیروزی خود در فصل جاری رسید…

فرمول یک بحرین 2017

لوئیس همیلتون هم که با دریافت پنالتی و استراتژی تایر تیم فراری عقب افتاد، توانست خود را به فتل نزدیک کند اما این کافی نبود و تنها توانست که به جایگاه دوم برسد. راننده ی دیگر تیم مرسدس هم که از خط یک، مسابقه ی خود را آغاز نموده بود، در جایگاه سوم قرار گرفت. کیمی رایکونن از فراری و دنیل ریکیاردو از ردبول هم در مکان های بعدی قرار گرفتند. همچون مسابقه ی قبل تیم مکلارن هوندا نمایش ناامید کننده ای داشت. ابتدا استفان وندورن در اول مسابقه از دور خارج شد و سپس فرناندو آلونسو در دورهای پایانی به دلیل نقص فنی در موتور نتوانست مسابقه ی خود به پایان رساند تا انتقادها به سمت هوندا سرازیر گردد. در مجموع ۵ راننده به دلایل مشکلات فنی و تصادف از این مسابقه کنار رفتند.

تا به اینجا در رتبه بندی رانندگان به ترتیب سباستین فتل، لوئیس همیلتون و والتری بوتاس جای دارند و در جدول تیم ها به ترتیب فراری، مرسدس و ردبول قرار گرفته اند.

حدول رده بندی فرمول یک

دور بعدی مسابقات فرمول ۱، جایزه بزرگ روسیه است…

دانلود رایگان فیلم مسابقات گالری تصاویر فرمول ۱

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...