حماسه فراری FXXK در پیست

حماسه فراری FXXK در پیست

این کلیپ که بصورت مخفیانه ضبط شده، مربوط به یک رویداد خصوصی از فراری با نام Ferrari Corse Clienti است. اگر عاشق فراری هستید بخصوص مدل های خاص آن از جمله FXXK این کلیپ زیبا از دست ندید، در این کلیپ فراری FXXK ها در پیست Mugello هر کاری که میشه از یک سوپرکار شخصی انتظار داشت انجام میدهند. دور زدن در پیست با موتور ۱۲ سیلندر تقویت شده لافراری ، سرخ شدن دیسک ها در هنگام ترمزگیری ، صدای زیبا، تجربه عالی شتاب گیری و کلی هیجان دیگر که فقط با FXXK به آن می رسید…

 

فراری FXXK

قلب تپنده لافراری FXX K موتور تیون شده ١٢ سیلندر و ۶٠٢ لیتری الکتریکی لافراری است.اما برخلاف ٩۵٠ اسب سرکشی که نسخه خیابانی تولید میکند این هیولای پیست میتواند ١٠۵۵ اسب بخار توان را تولید و بیش از ۶۶۵ پوند بر فوت گشتاور را تولید کند.از این میزان توان ٨٣۵ اسب بخار از موتور ١٢ سیلندر تنفس طبیعی این خودرو ساتع میشود و ١٨٨ ما بقی ان بر عهده موتور آپگرید شده الکتریکی لافراری FXX K است. سیستم انتقال قدرت این خودرو یک سیستم هفت سرعته دابل کلاج است.

 

فراری FXXK

برای بهبود وضعیت موتور ١٢ سیلندر نرمال، مهندسان فراری تغیراتی را در موتور داده اند که از جمله آن ها میتوان به نصب یک کم شفت (میل بادامک) جدید، منیوفولد هوای جدید، شیرهای سوخت بازطراحی شده و همچنین یک سیستم اگزوز بهینه اشاره کرد.سیستم اگزوز جدید از نوع hy.kers است. لافراری FXX K جدید میتواند در چهار حالت مختلف رانندگی قرار بگیرد. این چهار حال عبارت اند از Qualify Mode, Long Run, Manual Boost, Fast Charge.

معرفی فراری FXX K

کلیپ "فراری FXXK در پیست" با کیفیت 1080p Full HD و حجم 125.6 MiB
کلیپ "فراری FXXK در پیست" با کیفیت 720p HD و حجم 60.2 MiB
کلیپ "فراری FXXK در پیست" با کیفیت 480p و حجم 31.4 MiB
کلیپ "فراری FXXK در پیست" با کیفیت 240p و حجم 11.0 MiB
468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...