دانلود رایگان فرمول یک گرندپری کانادا 2017: پیروزی بی دردسر لوئیس همیلتون

دانلود رایگان فرمول یک گرندپری کانادا 2017: پیروزی بی دردسر لوئیس همیلتون

وبسایت وننو – گرندپری کانادا، هفتمین دور از سری مسابقات فرمول یک، در مونترال برگزار شد و لوئیس همیلتون از تیم مرسدس توانست به راحتی جایگاه برتر ر ا به دست آورد.

لوئیس همیلتون

  • Canadian F1 GP 2017 veneno.ir (2)
  • Canadian F1 GP 2017 veneno.ir (3)

گرندپری کانادا امسال با حوادث و اتفاقات زیادی همراه بود. اولین اتفاق، مشکل خودروی دنیل کویات از تیم تورو روسو بود که در خط شروع پدید آمد. مسابقه آغاز گردید و لوئیس همیلتون که با درخشش در دور تعیین خط، مسابقه را از خط یک شروع نمود، توانست لانچ خوبی انجام دهد و این جایگاه را حفظ نماید اما سباستین فتل شروع بدی داشت و از جایگاه دوم به جایگاه چهارم سقوط کرد. مکس ورشتپن که لانچی فوق العاده داشت توانست به مقام دوم برسد البته ناگفته نماند که ورشتپن از روی باله جلوی خودروی فتل عبور کرد و به آن آسیب رساند. در ادامه ی استارت خوب راننده های ردبول، دنیل ریکیاردو توانست از کیمی رایکونن عبور کند.

گرندپری کانادا 2017

اما اولین تصادف با انحراف کارلوس ساینز از تیم تورو روسو و برخورد با کوین مگنوسن از تیم هاس رخ داد که تعادل ساینز را به هم زد و او در ادامه با خودروی فیلیپ ماسا از تیم ویلیامز به شدت برخورد کرد و هر دو از مسابقه خارج شدند. این تصادف اولین ورود ماشین ایمنی به این مسابقه را رقم زد. آسیب باله ی جلوی ماشین فتل، او را مجبور به انجام پیت استاپی زود هنگام نمود، که منجر به سقوط او از رده ی چهارم به هجدهم گردید. اما این بار ماشین ورشتپن که در مقام دوم بود دچار مشکل شد و از مسابقه کنار رفت و قانونِ ماشین ایمنی مجازی بر مسابقه حاکم شد.

همیلتون

در همین هنگام کوین مگنوسن با بی توجهی به این وضعیت، از فرناندو آلونسو سبقت گرفت و ۵ ثانیه جریمه دریافت کرد. دنیل کویات هم که به دلایل گوناگون جریمه های زیادی را دریافت کرده بود، به علت خرابی پیشرانه، از دور رقابت خارج شد.

مسابقه ادامه داشت و گویا رایکونن یه دلیل مشکل در ترمزها، نمی توانست عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد. سباستین فتل که مسابقه را از دست رفته می دید شروع ب سبقت گیری های متعدد از خودروهای پیش روی خود کرد و در عین حال از لاستیک هایش مراقبت نمود تا بتواند تنها با یک پیت استاپ به مسابقه پایان دهد. پس از پیت استاپ و تغییر لاستیک ها به الترا سافت، از دور ۵۰اُم شروع به بکارگیری حداکثر توان خود نمود و از هم تیمی اش عبور کرد پس از دور ۶۰اُم به راننده ای تیم فورس ایندیا، سرجیو پرز و استبان اکان، که هردو رقابت تنگاتنگی برای کسب رده ی ۴اُم داشتند، نزدیک تر شد. در رقابتی زیبا بین راننده های فورس ایندیا و سباستین فتل، او موفق شد از اکان سبقت بگیرد. او در ادامه توانست از پرز نیز گذر کند و به رده ی چهارم برسد. به نظر می رسد که فصل کابوس وار تیم مکلارن تمامی ندارد; ۲ دور مانده به پایان مسابقه، آلونسو با مشکل در پیشرانه ی خودروی خود مواجه می شود و از مسابقه کنار می رود.

فراری

راننده های مرسدس که رقابتی بدون دردسر را پشت سر می گذاشتند، عملکرد بسیار خوب و یکنواختی داشتند و در پایان این لوئیس همیلتون بود که زودتر از خط پایان عبور کرد تا ششمین بُرد خود را در این پیست رقم بزند. والتری بوتاس هم به جایگاه دوم رسید. ریکیاردو هم که عملکردی بدون نوسان داشت، همانند دو مسابقه ی گذشته، به مقام سوم رسید. فتل هم که زمان زیادی را پشت سر راننده های فورس ایندیا از دست داده بود با ۰٫۵ ثاینه اختلاف نسبت به ریکیاردو به جایگاه چهارم رسید و راننده های فورس ایندیا هم، رتبه های بعدی را کسب نمودند. نکته ی جالب این مسابقه کسب امتیاز لنس استرول از تیم ویلیامز، در مسابقه ی خانگی خود بود.

دانلود رایگان فیلم مسابقه گرندپری کانادا ۲۰۱۷ جدل رده بندی رانندگان فرمول یک 2017
Posرانندهماشینامتیاز
1لوییس همیلتونMERCEDES 363
2سباستین فتلFERRARI 317
3والتری بوتاسMERCEDES 305
4کیمی رایکوننFERRARI 205
5دنیل ریکاردوRED BULL RACING TAG HEUER 200
6مکس ورشتپنRED BULL RACING TAG HEUER 168
7سرجیو پرزFORCE INDIA
MERCEDES
100
8استبان اکونFORCE INDIA
MERCEDES
87
9کارلوس ساینز TORO ROSSO 54
10نیکو هالکنبرگRENAULT 43
11فیلیپه ماساWILLIAMS MERCEDES 43
12لنس استرولWILLIAMS MERCEDES 40
13رومن گروژانHAAS FERRARI 28
14کوین مگنوسنHAAS FERRARI 19
15فرناندو آلونسوMCLAREN HONDA17
16استافل وندورنMCLAREN HONDA13
17جولین پالمرRENAULT 8
18پاسکال ورلاینSAUBER FERRARI5
19دنیل کویات TORO ROSSO 5
20مارکوس اریکسنSAUBER FERRARI0
21آنتونیو گیوینازیSAUBER FERRARI0
468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...