دانلود رایگان فیلم سرنوشت خشن 8 با کیفیت بلوری

دانلود رایگان فیلم سرنوشت خشن 8 با کیفیت بلوری

«سرنوشت خشن» (The Fate of the Furious)، هشتمین فیلم از سری فیلم‌های «سریع و خشمگین» با عبور از رکورد فیلم‌های «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» و «دنیای ژوراسیک»، با فروش کلی ۵۳۲٫۵ میلیون دلاری در اولین هفتۀ اکران روبرو شد، و رکورد پرفروش‌ترین افتتاحیه تاریخ سینما را به نام خود ثبت کرد. اکران جهانی و گستردۀ این فیلم که از چهارشنبۀ گذشته در ۶۳ نقطۀ دنیا آغاز شده بود، از ۴۳۲ میلیون دلار گذر کرده، بنابراین استودیوی یونیورسال حتی اگر باخبر شود که فروش داخلی فیلم از ۱۰۰٫۱ میلیون دلار فراتر نرفته، باز هم از نتیجه‌ی افتتاحیه راضی خواهد بود. ۱۹۰ میلیون دلار از ۴۳۲ میلیون فروش خارجی فیلم به بازار چین، ۱۷٫۸ میلیون دلار به مکزیک، ۱۷ میلیون دلار به بازار ایرلند و بریتانیا، ۱۴ میلیون دلار به روسیه و ۱۳ میلیون دلار به آلمان تعلق دارد. این فیلم هنوز در ۵ کشور فیلیپین، لهستان، رومانی، صربستان و ژاپن به اکران درنیامده است.

The Fate of the Furious 2017

فیلم «سریع و خشمگین ۷» در سال ۲۰۱۵ توانسته بود به فروش داخلی ۱۴۸ میلیون دلاری دست پیدا کند، درحالی که آمار «سرنوشت خشمگین» ۳۲% کاهش در فروش را نشان می‌دهد، و این یعنی آخرین حضور «پل واکر» مقابل دوربین برای مخاطبین آمریکایی از اهمیت خاصی برخوردار بوده است. با اینحال سه رقمی شدن درآمد داخلی فیلم، ۱۷ سال پس از شروع ساخت اولین قسمتش ستودنی است. اولین قسمت فیلم در تابستان سال ۲۰۰۱ به اکران درآمده و ۴۰ میلیون دلار فروخته بود. هزینه‌ی تولید فیلم «سرنوشت خشمگین» حدود ۲۵۰ الی ۲۷۰ میلیون دلار برآورد شده است.

سریع و خشمگین 8

روش ۱۰۰٫۱ میلیونی فیلم «F8» در آمریکای شمالی، ضمناً باعث شد رکورد افتتاحیه برای «اف. گری گری» کارگردان سیاهپوست آمریکایی و همین‌طور «شارلیز ترون» هم شکسته شود. فیلم قبلی گری «مستقیم بیرون کامپتن» ۶۲٫۶ میلیون و فیلم «Hancock» ترون ۶۲٫۶ میلیون دلار در گیشه فروخته بودند. طبق پیش‌بینی‌ها فروش داخلی قسمت جدید فیلم باید به ۲۵۰ میلیون و فروش جهانی آن به ۱٫۳ میلیارد دلار برسد. براساس آمار وبسایت «رلیش‌میکس»، «سریع و خشمگین» در شبکه‌های اجتماعی نظیر یوتیوب، فیسبوک، توئیتر و اینستاگرام بیش از هر چندگانۀ دیگری محبوب است، و مجموع دنبال‌کنندگان این مجموعه به ۲ میلیارد می‌رسد؛ به همین علت نباید از فروش خارجی فیلم شگفت‌زده شد. این فیلم چهارمین عنوان در بین عناوین دیگر این چندگانه است که موفق به کسب نمره‌ی A از «سینمااسکور» می‌شود. آمار کمپانی «کام‌اسکور» نیز نشان می‌دهد که ۸۸% رأی دهندگان نظر مثبتی به فیلم داشته‌اند، رقمی که یک درصد کمتر از «سریع و خشمگین ۷» محسوب می‌شود. در این بین ۳۶% آرا مربوط به سفیدپوستان، ۲۳% مربوط به سیاهان، و ۱۳% به آسیایی‌ها اختصاص دارشته است.

دانلود رایگان سریع و خشن ۸ کیفیت بلوری HD
468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط