دانلود رایگان فرمول یک گرندپری بریتانیا 2017 : برد خانگی همیلتون در سیلورستون

دانلود رایگان فرمول یک گرندپری بریتانیا 2017 : برد خانگی همیلتون در سیلورستون

Hi

وبسایت وننو – لوئیس همیلتون از تیم مرسدس، توانست در دهمین مسابقه ی فصل ۲۰۱۷ پیروز شود و با ۵ برد در سیلورستون، در زمره ی اسطوره هایی چون جیم کلارک و آلن پراست قرار گیرد. بوتاس از مرسدس و رایکونن از فراری دیگر سکوها را کسب کردند.
گرندپری بریتانیا ۲۰۱۷
  • forum.veneno.ir
  • forum.veneno.ir

دیروز در دور تعیین خط، لوئیس همیلتون توانست ۶۷اُمین پول پوزیشن خود را کسب نماید و در این زمینه هم با جیم کلارک برابر گردد. خط دوم و سوم هم نصیب رانندگان تیم فراری شد.

مسابقه راس ساعت شروع می شود، در دور گرم کردن اما، جولین پالمر از رنو دچار ایراد در خودرویش می شود و قبل از استارت مسابقه، از دور کنار می رود.

۵ چراغ خاموش می شود و مسابقه آغاز می گردد. همه رانندگان جز فتل شروع خوبی داشتند، مکس ورشتپن از ردبول استارت بسیار خوبی داشت. او فتل را تحت فشار قرار می دهد و موفق می شود که جایگاه سوم را از آن خود کند. در ادامه بازهم دنیل کویات از تورو روسو – همچون مسابقات گذشته – بی احتیاطی می کند و به هم تیمی خود، کارلوس ساینز برخورد می کند و او را از مسابقه خارج می کند. خودروی ایمنی نیز وارد پیست می شود.

همیلتون

با خروج خودروی ایمنی، مسابقه به روند طبیعی خود باز می گردد. همیلتون که در جایگاه اول قرار دارد، فاصله ی خود را با رایکونن افزایش داده است. بوتاس هم توانسته با عملکردی مناسب خود را تا مقام پنجم برساند و پشت سر فتل قرار گیرد. ریکیاردو هم شروع فوق العاده ای داشته است. او پس از چندین تعقیب و گریز، موفق می شود تا از فرناندو آلونسو از مکلارن نیز سبقت بگیرد.

فتل که فاصله ی خود را با ورشتپن کم کرده بود، یک سبقت نصفه و نیمه از ورشتپن می گیرد اما ورشتپن با دفاعی خوب راه او را سد می کند. درنهایت فتل به پیت استاپ می رود و موفق می شود تا ورشتپن را آندرکات کند. پس از گذشت ۳۰ دور، همیلتون فاصله ی خود را بسیار افزایش داده است و به تنهایی پیشتازی می کند.

بوتاس بالاخره به پیت استاپ می رود و با تایرهای سوپرسافت، پشت سر فتل و رایکونن، به پیست بر می گردد. ریکیاردو هم به پیشروی های خودش به خوبی ادامه داده است و جز ده نفر اول شده است. بوتاس که با سرعت به جلو می تازد و از لاستیک های نویی برخوردار است، با فتل درگیر می شود، سرانجام پس از چند دور کش و قوس، از فتل عبور می کند.

آلونسو هم که حال و روز خوبی با مکلارن-هوندا ندارد، به دلیل خرابی ماشین از مسابقه کنار می رود. لازم به ذکر است که او به تازگی قطعات زیادی از موتور خود را تعویض کرد و به همین دلیل ۳۰ رده پنالتی دریافت کرده بود. او که مسابقه را از خط آخر شروع کرد، با عملکردی خوبی که داشت چندین رتبه بالا آمده بود، اما پیشرانه ی هوندا، اجازه ی ادامه مسابقه را به او نداد.

در دورهایی پایانی به نظر می رسید که رتبه ی دومِ رایکونن قطعیست; اما ناگهان تایر جلو سمت چپ دچار مشکل شد و ناچار به انجام پیت استاپ گردید. با این وضع، فتل خود در جایگاه سوم می دید، اما دیری نپایید که او هم بمانند هم تیمی اش، دچار ترکیدگی لاستیک می شود و کشان کشان به جلو حرکت می کند. حال این رایکونن است که به مقام سوم می رسد.

جدول نتایج گرندپری بریتانیا 2017

عاقبت همیلتون به عنوان نفر اول از خط پایان عبور می کند و پیروز گرندپری بریتانیا می شود. بوتاس هم دوم می شود تا روز خوب مرسدس تکمیل گردد. رایکونن هم به رتبه ی سوم بسنده می کند. ورشتپن نیز چهارم می شود. جالب اینجاست که ریکیاردو، بسیاری را جا گذاشته است و به رده ی پنجم نائل می آید. حتی نیکو هالکنبرگ از فتل عبور می کند و ششم می شود. فتل نیز به جایگاهی بهتر از هفتمی نمی رسد تا فاصله او در جدول مسابقات با همیلتون، تنها به ۱ امتیاز برسد.

دانلود رایگان گرندپری بریتانیا با لینک مستقیم با سه کیفیت مختلف ۱۰۸۰p,720p,SD
468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...