دانلود رایگان فرمول یک گرندپری مجارستان 2017 : پیروزی فتل با فرمان کج!

دانلود رایگان فرمول یک گرندپری مجارستان 2017 : پیروزی فتل با فرمان کج!

سباستین فتل با وجود مشکل انحراف سیستم فرمانش توانست هم تیمی اش کیمی رایکونن و همینطور راننده های مرسدس را پشت سر خود نگهدارد و برنده جایزه بزرگ مجارستان در هانگارورینگ شود.
فتل

 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (14)
 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (10)

فتل که بیشتر مسابقه را با مشکلی که در سیستم فرمانش ایجاد شده بود رانندگی کرد ۰٫۹ ثانیه جلوتر از هم تیمی اش رایکونن فنلاندی از خط پایان عبور کرد تا دومین یک-دو فصل برای فراری صورت گیرد.

از نکات جالب ریس درخواست همیلتون و اجازه تیم مرسدس به او برای عبور از بوتاس و حمله به فراری ها بود! همیلتون در رادیو از تیم درخواست کرد که بوتاس از سر راهش کنار رود تا شانسش را برای حمله به رایکونن امتحان کند و اگر نتوانست جایگاه را به بوتاس بازمیگرداند. پس از ناکام ماندن همیلتون به دلیل هوای گرم و توربولانس پشت فراری و البته عملکرد خوب رایکونن، لوئیس همیلتون در دور آخر و پیچ آخر جایگاه سوم را به والتری بوتاس پس داد. این خوش قولی او تشکر بوتاس و تیم مرسدس را به همراه داشت.

این چهارمین برد فتل در فصل جاریست و از جایزه بزرگ موناکو در ماه می او موفق به برد نشده بود. این ۲۵ امتیاز و چهارم شدن همیلتون به او کمک کرد تا اختلاف امتیازش که با بد شانسی در سیلوراستون به ۱ امتیاز رسیده بود، به ۱۴ امتیاز افزایش یابد و با خیالی نسبتا راحت به تعطیلات نیم فصل برود.

فتل و رایکونن در استارت مسابقه در رتبه های ۱ و ۲ ماندند و بعد از انها راننده های مرسدی یعنی بوتاس و همیلتون قرار گرفته و ریکیاردو و ورشتاپن در رتبه های ۵ و ۶ از پیچ ۱ خارج شدند

در پیچ ۱ ورشتاپن با یک حرکت جسورانه از بیرون همیلتون قصد سبقت گیری داشت که کمی به بیرون از پیچ رفت تا تحت فشار راننده پشت سر یعنی ریکیاردو قرار بگیرد

قفل شدن لاستیک ورشتاپن در پیچ ۲ منجر به برخورد با سمت چپ اتومبیل ریکیاردو و اسیب دیدن رادیاتور او شد! ریکیاردو استرالیایی اولین بار در دوران فرمول یک خود بیرون رفتن از یک مسابقه در دور اول را تجربه کرد! هم تیمی او با این اشتباه مسابقه تیم ردبول را به نوعی خراب کرد! ردبول که با نبوغ نیویی و آپدیتهای اخیر او جانی تازه گرفته و با کارکتر هانگارورینگ هماهنگی بالایی داشت حال یکی از اتومبیلهایش را از دست داده و راننده خطا کار یعنی ورشتاپن هم با جریمه ۱۰ ثانیه ای روبروست!

ریکیاردو که در رادیو بسیار خشمگین بود در پیچ ۴ اسپین شد و در حالیکه سیال درون رادیاتور به زمین میریخت جولیون پالمر برای اجتناب از برخورد با او به بیرون از پیچ رفت.

سپس خودرو را به بیرون هدایت کرد و سیفتی کار وارد پیست شد

با به پیت رفتن اتومبیلهای جلویی برای چند دور ورشتاپن لیدر مسابقه شد

نکته دیگر امتیاز گرفتن دو اتومبیل مک لارن بود

مک لارن هم شرایط خوبی داشت و اتومبیلشان به جز مشکلات قدرت پاور یونیت عملکرد خوبی داشت. الونسو امروز ششم شد و وندورن در رتبه دهم از خط پایان عبور کرد و این تیم به زحمت توانست ۹ امتیاز بگیرد! در حالیکه شاید اگر هوندا به تعهداتش عمل میکرد امروز شاهد رقابت سانها با تیمهای مرسدس و فراری بودیم!
فرناندو آلونسو توانست در دور پایانی سریعترین دور مسابقه را ثبت کند.

از دیگر بد شانس های این مسابقه میتوان به هالکنبرگ اشاره کرد

کسی که بالاتر از آلونسو تعیین خط را پشت سر گذاشت اما با بد شانسی با ۵ رده جریمه گیربکس مواجه شد و از جایگاه ۱۲ استارت زد.

او در مسابقه با مشکل تیم رنو در پیت استاپ مواجه شد و تفنگ یکی از مکانیکها درست کار نمیکرد!

در ادامه با درگیری با مگنوسن برای جایگاه ۱۲ او به بیرون از پیست هدایت شد و بعد هم به دلیل مشکل فنی از مسابقه کنار رفت

مگنوسن به خاطر ان حرکت ۵ ثانیه جریمه شد

نکته دیگر مسابقه سبقت زیبا و کامیکازه فرناندو الونسو از کارلوس ساینز از بیرون پیچ بود که تحسین همه را برانگیخت، الونسو میگوید چاره ای جز این حرکت دیوانه وار برای بدست اوردن رتبه ششم نبود

راننده های فورس ایندیا یعنی پرز و اوکون که در تعیین خط نتوانستند به کیو ۳ برسند در مسابقه عملکرد نسبتا خوبی داشتند و توانستند با قرارگیری در رتبه های ۸ و ۹ برای این تیم امتیاز بگیرند. ساینز هم با هفتمی توانست ۶ امتیاز کسب کند

پول دی رستا که تا کنون با اتومبیل ۲۰۱۷ تجربه رانندگی نداشت با مشکلی که برای ماسا پیش امد در تعیین خط حاضر شد و توانست به خوبی این اتومبیلهای جدید را کنترل کند.

او به دلیل مشکل روغن ریزی نتوانست مسابقه را به اتمام برساند

تیم هاس همچنان با گرما و ترمزهایش مشکل داشت و عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشت

ویلیامز هم به نظر فقط به موتور قدرتمندش وابسته است و از نظر شاسی و ائرودینامیک پیشرفت زیادی ندارد! به راستی ویلیامز چکار میکند؟ آنها حداقل باید بتوانند فورس ایندیا را شکست دهند اما!…

حتی با وررود پدی لو هم انگار این تیم خیلی علاقه ای به پیشرفت ندارد!

دانلود رایگان فیلم مسابقه گرندپری مجارستان ۲۰۱۷ با سه کیفیت مختلف

 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (1)
 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (15)
 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (14)
 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (13)
 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (12)
 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (11)
 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (10)
 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (9)
 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (8)
 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (7)
 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (6)
 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (5)
 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (4)
 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (3)
 • Formula 1 2017 Hungarian GP veneno.ir (2)
468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...